مراسم افتتاح بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی برگزار شد

بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار افتتاح و از زحمات کتابدار این مرکز قدردانی شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، به مناسبت روزکتاب، کتابخوانی و کتابدار، مراسم افتتاح بخش کودک کتابخانه این مرکز، دوشنبه 27 آبان 98 با حضور دکتر یوسف مجتهدی رئیس بیمارستان بهرامی، دکتر اکبر احمدی مدیر این مرکز، سایر مسئولان و کارکنان بیمارستان برگزارشد.
دکتر مجتهدی ضمن تشکر از زحمات مریم سپهوند کتابدار بیمارستان بهرامی اشاره کرد: کتابدار این مرکز جزو پرانرژی ترین کارکنان این بیمارستان است و امید به اینکه کتابخانه بیمارستان با همت مسئول این بخش و سایر اساتید و کارکنان، گسترش بیشتری در آینده داشته باشد و کتابهای مختلفی مانند کتابهای اجتمای، تفسیر قرآن و... به این مجموعه اضافه شود. 
در ادامه کتابدار این مرکز گفت: بهمن ماه 97 با پست کتابدار در کتابخانه بیمارستان بهرامی مشغول به کار شدم، بعد از یک ماه بررسی محیط و امکانات، تصمیم به تغییر فضای کتابخانه گرفتم تا محیط دلپذیر و جذابی ایجاد شود، ابتدا جابجایی قفسه ها، میزها و صندلی ها انجام شد و با فروش کتابهای وجینی، وسایل مورد نیاز کتابخانه خریداری شد و در نهایت بخش عمومی (کتابهای غیرپزشکی) و بخش کودک بهره برداری شد.
وی در ادامه سخنان خود توضیح داد دکتر مجتهدی، دکتر پیمان صادقی رئیس سابق این مرکز، دکتر احمدی، علیرضا جاهدی مسئول سمعی و بصری،  علیرضا شفیع نژاد مسئول خدمات، مصطفی ابوالحسنی کارپرداز و هادی عسگری ازکارکنان خدمات، در این مسیر همدلی ها و همکاری های بی نظیری داشتند و از اساتید، دانشجویان و کارکنانی که به کتابخانه کتاب اهدا کردند قدردانی می کنم و از همه عزیزان درخواست دارم که اگر کتابی دارند که استفاده کردند و دیگر مورد نیازشان نیست به این کتابخانه اهدا کنند.
سپهوند افزود: من وظیفه ام را انجام دادم و شما با کلام انرژی بخشتان به من انرژی مضاعف دادید. سپاس از کمک هایتان، ما اکنون کتابخانه ای داریم که با محیطی آرام، بی صبرانه منتظر پذیرایی از اهل علم و کتاب است و برای آینده برنامه های زیادی دارد، امید آنکه با افزایش منابع و ایجاد کارگاه های آموزشی برای اساتید و کارکنان فضای آموزشی بهتری ایجاد شود.
در پایان این مراسم دکتر مجتهدی از دکتر پیمانه علیزاده فوق تخصص نوزادان درخواست افتتاح این بخش را کرد، دکتر علیزاده اظهار نمود که افتتاح این بخش کتابخانه برای کودکان، باعث افتخار من است و امیدوارم که همه ما در حفظ کتابها و گسترش این مجموعه به یکدیگر کمک کنیم. 
کلمات کلیدی